İletişim : 0501 345 14 95 | Çalışma Saatlerimiz: 11:00 - 23:00

Hakkımızda

Images
Batman Petrolcity AVM
Batman Petrolcity AVM

BATMAN'IN ALIŞ VERİŞ ve YAŞAM MERKEZİ

Batman’ın kalbi Gültepe Mahallesinde Petrol City Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile; alışveriş, yeniden tanımlanıyor.

Misafirlerinin rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlanan Batman Petrol City AVM, alışverişin yeni stilini oluşturuyor. 5 katta bulunan 80 seçkin mağaza, yüksek tavanlı geniş koridorlar sayesinde rahat bir şekilde gezilebiliyor. Ayrıca Petrol City, sahip olduğu yeşil teras alanıyla, misafirlerine alışverişin yanında ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli anlar geçireceği bir yaşam merkezidir

Hem ziyaretçilere hem de kiracılara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan Petrol City AVM; 80 adet seçkin mağaza, Hipermarket, elektronik market, ortak teras alanı, çocuk eğlence alanları, Cinemart Sinemaları ve 1.500 kişi oturma kapasiteli yeme – içme alanından oluşuyor.

Petrol City AVM, şehrin en önemli ve hareketli bölgelerinden biri olan Gültepe Mahallesi Yeniçağ Caddesi üzerinde yer alıyor. Hazırlıklarına 2018 yılında başlanan  AVM 2021 yılında faaliyete geçmiştir.

Petrol City AVM: Kolay ulaşılabilirliği, konum avantajları ve ferah yaşam alanı ile misafirlerimizin alışveriş keyfine keyif katıyor

Petrol City AVM’yi farklı kılan başka bir özellik; çevreye olan duyarlılığıdır. Tüm birimleri ile Amerika Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen dünyada en yaygın kullanılan yeşil bina değerlendirme ve sertifikasyon sistemi olan LEED (Leadership in Enerji and Environmental Design) derecelendirme sisteminde belirtilmiş çevre şartları ve performansı karşılamak üzere tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Değerlendirme süreci sonunda LEED Gold Sertifikası almaya hak kazanmıştır. Uluslararası kabul görmüş LEED; yapılan enerji ve su verimliliği, CO2 emisyonu, iç mekân kalitesi, kaynak yönetimi, çevresel etki duyarlılığı gibi konularda niceleyerek sertifikalandıran bir sistem.

Petrol City AVM, LEED kriterlerine uygun standartları sağlayan bir yapı olarak tasarlandı. Projede; gün ışığından maksimum faydalanma, yüksek yalıtım değerlerinin sağlanması, arazinin sürdürülebilirliği, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, iç mekan yaşam kalitesini artırmaya yönelik malzeme kullanımı, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin kullanımı kriterleri uygulanıyor.